Menü
Sepetim

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. İlk alışverişinize özel %10 indirim kodu: "merhaba10"

Sık Sorulan Sorular

Ürünleriniz Kararma Yapar mı?

Gümüş doğadan 1000 ayar olarak çıkartılmaktadır. Ham gümüş kararma yamamaktadır. Ancak işlenip takıya dönüştürülmesi için aloy, bronz vb ile karıştırılarak 925 ayara çevrilir. 925 ayar gümüş belirli bir süre sonra kararma yapabilmektedir. Bu süre maruz kaldığı ortama göre (alkol, parfüm, deodorant, yoğun ter vb) uzamakta veya kısalmaktadır. 
Pirinç madeni için de aynı şey geçerlidir. Ancak her şeye rağmen biz ürünlerinizi daha uzun süreli kullanabilmeniz için cila ve lak uygulaması yaparak gönderiyoruz.  


Havale/Eft Yöntemi ile Alışveriş Yapabilir miyim?

Tüm ürünler kişiye özel olarak özenle hazırlandığı için ekimizin tüm detayları yazılı olarak görmesi çok önemlidir. Bu yüzden sadece web sitemiz üzerinden sipariş verilmesini rica ediyoruz. Web sitemizde olmayan özel bir ürünü ürettirmek istiyorsanız lütfen ödeme bilgileri için iletişime geçiniz.


Siparişi İade / İptal Etmek Mümkün müdür?

Kişiye özel ürünlerde iade mümkün değildir. Dilerseniz instagram adresimizden (https://www.instagram.com/petjewcom) teknik çizim talep ederek ürünün üretimden önceki ön izlemesini görerek satın alma yapabilirsiniz.

Siparişinizden sonra 30 dk içinde iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


En İdeal Ürün İçin Fotoğraf Nasıl Olmalıdır?

Fotoğrafınızın ışık dengesi , ürünün en gerçekçi olması için çok önemlidir. Dolayısıyla ışıklı bir ortamda fotoğraf üzerinde herhangi bir gölge olmayacak şekilde fotoğrafınızı çekmeniz çok daha iyi olacaktır. Dilerseniz instagram adresimizden (https://www.instagram.com/petjewcom) teknik çizim talep ederek ürünün üretimden önceki ön izlemesini görerek satın alma yapabilirsiniz.


Siparişler Kaç Günde Kargolanmaktadır?

Siparişlerinizi genellikle 2-4 iş gününde kargolamaktayız.